چرخش فیلم

چرخش فیلم با استفاده از برنامه KMPlayer

چرخش فیلم با استفاده از برنامه KMPlayerReviewed by علیرضا سلیمانی on Dec 9Rating: 4.5چرخش فیلم با استفاده از برنامه KMPlayerحتما تا حالا براتون پیش اومده که با تلفن همراه خودتون فیلمی رو به اشتباه با زاویه ۹۰ درجه گرفته باشید. برای مشاهده اون روی کامپیوتر باید آموزش چرخش فیلم ...

حتما تا حالا براتون پیش اومده که با تلفن همراه خودتون فیلمی رو به اشتباه با زاویه ۹۰ درجه گرفته باشید. برای مشاهده اون روی کامپیوتر شخصی باید سر خودتون رو هم ۹۰ درجه بچرخوندید!!! ولی با آموزش چرخش فیلم با استفاده از برنامه KMPlayer به راحتی این کار رو انجام بدید.
نرم افزار KMPlayer (البته جدیدترین نسخه اون) کار رو برای شما آسون کرده و میتونید به راحتی فیلم خودتون رو Rotate یا بپرخونید. برای این کار روی تصویر کلیک راست کرده، از گزینه (Video (basic و از منوی (Screen Rotation (CCW یکی از حالات چرخش رو انتخاب می کنید.

آموزش تصویری :

%da%86%d8%b1%d8%ae%d8%b4-%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%a8%d8%a7-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%81%d8%a7%d8%af%d9%87-%d8%a8%d8%b1%d9%86%d8%a7%d9%85%d9%87-kmplayer

دانلود آخرین ورژن KMPlayer

برای استفاده از روش های دیگه میتونید از سایت های زیر هم استفاده کنید:

Rotate a Video 90 degrees with VLC or Windows Live Movie Maker

Online Video Rotator

۷ Ways to Rotate a Video

How to rotate video free

درباره ی علیرضا سلیمانی

علیرضا سلیمانی هستم از سال 1385 در زمینه اینترنت فعالیت خودم و شروع کردم،و در حال حاضر مدیر شرکت داده پردازان نیک وطن هستم. ;)

همچنین ببینید:

لیست دستورات مهم و پرکاربرد Run

لیست دستورات مهم و پرکاربرد RunReviewed by علیرضا سلیمانی on Jan 24Rating: 4.0لیست دستورات مهم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *